SLIKA BLEDI

Tvoja slika bledi,
solza moja se suši.
A iz glave mi ne greš
in to sam prav dobro veš.

Rada bi te pozabila,
rada bi se spet zaljubila.
Na novo bi rada zaživela,
na drug planet bi poletela.

Tvoja podoba mi izginja izpred oči,
pa še vedno me srce boli.
Le tvoj glas mi še v ušesih doni,
a srce moje se žalosti boji.

Skoraj ne mislim več nate,
v misli pa mi še vedno hodijo zelene trate.
Še vedno čutim dotike tvoje nežne
in sladke poljube, bežne..

Vse bolj jasno je,
da pozabil si na mé.
Da odšel si daleč stran
in zdaj z drugo, srečen, zbujaš se v nov dan...

Jerneja

Komentiranje je zaprto!

Jerneja
Napisal/a: Jerneja

Pesmi

  • 22. 12. 2007 ob 16:50
  • Prebrano 967 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 554

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!