
Tvoja slika bledi,
solza moja se suši.
A iz glave mi ne greš
in to sam prav dobro veš.
Rada bi te pozabila,
rada bi se spet zaljubila.
Na novo bi rada zaživela,
na drug planet bi poletela.
Tvoja podoba mi izginja izpred oči,
pa še vedno me srce boli.
Le tvoj glas mi še v ušesih doni,
a srce moje se žalosti boji.
Skoraj ne mislim več nate,
v misli pa mi še vedno hodijo zelene trate.
Še vedno čutim dotike tvoje nežne
in sladke poljube, bežne..
Vse bolj jasno je,
da pozabil si na mé.
Da odšel si daleč stran
in zdaj z drugo, srečen, zbujaš se v nov dan...
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Jerneja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!