
in s tem solidarno podpira
kolege lenuhe na "sončni upravi"
Dovolj je, da sonce sveti. V temi nič ne cveti. *-*
hvala za vtis. se strinjam.
premnogi, ki ne cenijo umskega ali duševnega prizadevanja,
pač vehementno rečejo, če ne hodi na šiht ni za nobeno rabo.
Komentiranje je zaprto!