∞ O · O ∞

 Sonce je pravi gospod, 
 nič ne dela, samo sveti 

RAjko Jerama

RAjko      Jerama

Poslano:
25. 06. 2026 ob 07:48

in s tem solidarno podpira 

kolege lenuhe na "sončni upravi"

Zastavica

fionapanmor

Poslano:
25. 06. 2026 ob 12:03

Dovolj je, da sonce sveti. V temi nič ne cveti. *-*

Zastavica

RAjko      Jerama

Poslano:
25. 06. 2026 ob 12:22

hvala za vtis. se strinjam.

premnogi, ki ne cenijo umskega ali duševnega prizadevanja,
pač vehementno rečejo, če ne hodi na šiht ni za nobeno rabo.


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

RAjko      Jerama
Napisal/a: RAjko Jerama

Aforizmi

  • 25. 06. 2026 ob 07:48
  • Prebrano 67 krat

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!