
da bi videl z očmi ljubezni
obstal
pil te dežne kaplje
na koncu strahov in pregona
samo
lipe so zadišale
otrok
samo
trg si prečkal
šel skozi precep
do njenih oči
globljih od poželjivosti
sveta ob strani
nezvest zakonom
grobnim
mislim nate
čeprav
je polnoč že prešla
upepelila čas
in je duša spravljena
in so zvezde potešene
Ali je mogoče razdvojiti življenje in pesem, samo s tem, da smo iskre(ni)? Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!