
iskrica ...
(potem sem šele prebral tvoj haiku. se temu reče komplementarno?)
lp
miko :)
samo da so, te iskrice ...
če se po jutru dan pozna, se po noči jutro :)
lpi
Strgana (odkrita) tančica? Da dobimo zamrznjneno sliko časa? Res pa je, da v tej obliki potem ni pet zlogov.
Lp, B.
Bojan, sem razmišljala o strganem ... odločila sem se za trganje, glagolnik - obnaša se kot samostalnik.
Bi tako šlo?
lpi
lep haiku.
LPL
Komentiranje je zaprto!