
nad
razsušeno pokljavo travo
so bahavo naperjene
assagajske konice ognjenih žarkov
skozi rjavino brezsočnosti prodirajo
v drobljivi osir razsušene zemlje
tam posrkajo še poslednji atom vlažnosti
skrotovičijo ga v praškasti prh
v večni drobir puhlosti
v nemoč rojevanja in vdanosti v usodo
pa so šele na začetku
razplamtele in pogubljajoče moči
pod lupo nebesnega zrkla
so polne same sebe
in svoje neuničljive sile
Še ena vročinska ... čestitke,
lp, Ana
Ja, res je vročinska. Prav primerna za žgoče temperature, ki jih trenutno preživljamo.
Hvala za podčrtanko.
Lp, Bojan
Komentiranje je zaprto!