
OJ, levcek
na vrtu sem moral pokositi že visoko travo,
ki vsako leto "vstaja od mrtvih", da bi
bila ostrina pravšnja sem jo nabrusil,
pa mi je šinila misel o meni, ki
se usposabljam za večno
življenje...Hvala
za izrečeno.
Sedel na kozla in klepal. Osla, kosa, klepanje, kje so tisti časi?
Lp, Mateja
Da, koso sklepat da bo dobro rezala in
dobro sklépat, da bo kupčija uspešna.
Fajn je ročno kaj postoriti...
Če ni preveč. Mene osebno je. In še to kar je najbolj žalostno, da nobeden ne ceni tega dela.
Komentiranje je zaprto!