KOŠNJA

Skrhano ostrino
        kose smrti brusi 
                   osla vstajenja

Svit

levcek

Poslano:
03. 05. 2026 ob 16:33

Prav super si tole ustvaril res

Lp, M

Zastavica

Svit

Poslano:
03. 05. 2026 ob 17:29
Spremenjeno:
03. 05. 2026 ob 17:29

OJ, levcek

na vrtu sem moral pokositi že visoko travo,

ki vsako leto "vstaja od mrtvih", da bi

bila ostrina pravšnja sem jo nabrusil,

pa mi je šinila misel o meni, ki

se usposabljam za večno

življenje...Hvala

za izrečeno.

Zastavica

levcek

Poslano:
03. 05. 2026 ob 17:45

Sedel na kozla in klepal. Osla, kosa, klepanje, kje so tisti časi? 

Lp, Mateja

Zastavica

Svit

Poslano:
03. 05. 2026 ob 18:39

Da, koso sklepat da bo dobro rezala in

dobro sklépat, da bo kupčija uspešna.

Fajn je ročno kaj postoriti...

Zastavica

levcek

Poslano:
03. 05. 2026 ob 18:49

Če ni preveč. Mene osebno je. In še to kar je najbolj žalostno, da nobeden ne ceni tega dela.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 03. 05. 2026 ob 12:57
  • Prebrano 124 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!