
Izve, da so trije.
Na mah se razbije
v drobne črepinje
izdano srce.
Razpeto v spomine
se vrže z višine.
Kriči skozi solze
izdano srce.
Ne najde odmeva.
Ne išče odseva.
V noč izgineva
izdano srce.
V krčih prekata
utrip nepovrata.
Našlo poljub je
izdano srce.
Tri srca imam, kot Radenska (Milan Jesih)
Veš, raje sem v dvojini s
Svojim psom, kot da se mi
Obešajo tujci na moji rami.
Naj jih ima tisti, ki stavi na
Njih a 100% brez mene.
To mislim, iskreno.
Vse dobro,Irena
Super forma, fajn sporočilo.
LpL
Komentiranje je zaprto!