Poln jerbas

Bera je polna, če trud skuje roke in grčast kerlc s polnim jerbasom je v bregu zasopihan, od škrpetov se kar kadi.

francitraven

IŽ-lev

Poslano:
12. 04. 2026 ob 14:02

Francitraven,

To pa je teža, ki jo nosi.

Dobro.

Lep pozdrav,Irena

Zastavica

francitraven

Poslano:
12. 04. 2026 ob 19:32

Irena, pozdravljena.

Kr dobr mu gre od rok, pardon od nog.

Fajn se imej in dober dan še naprej ti želim.

lp!

Francelj

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

francitraven
Napisal/a: francitraven

Aforizmi

  • 11. 04. 2026 ob 00:12
  • Prebrano 93 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!