
Hvala za dotik! Vesela sem ga.
Sicer pa videno na sprehodu z mojo čivavo Zojo
Lp, Lea - Ivanka
Padalci plešejo, lepo ujeto. LP, Lidija
Bom kar tiho...da z besedo ne preglasim glasbe, na katero ...srčkano, kot pravi Kamena Strela...plešejo kobuljice.
Objemček,
Majda
Hvala Lidija!
Lepo je videti črtici in prebrati komentar!
Lp, Lea
Draga Majda, hvala tako lep komentar! Se opravičujem, ker tako dolgo nisem našla časa za odgovor.
Objem, draga prijateljica ... čas bi že bil, da se v živo srečava.
Lp, Lea - Ivanka
Komentiranje je zaprto!