
Večer je.
V zraku je vonj bencina...pravkar se je mimo bloka peljal nekdo na skuterju.
Zavese se premikajo v lahnem vetru...
Večer je.
Na nebu se svetijo zvezde...
Mirnó je.
Ura odbije osem in nekaj minut..
Teža leze na veke in mišice počivajo..
Le glava še brni od raznoraznih misli..
Kot da je perpetum-mobile..
Komentiranje je zaprto!