Večer

Večer je.

V zraku je vonj bencina...pravkar se je mimo bloka peljal nekdo na skuterju.

Zavese se premikajo v lahnem vetru...

Večer je.

Na nebu se svetijo zvezde...

Mirnó je.

Ura odbije osem in nekaj minut..

Teža leze na veke in mišice počivajo..

Le glava še brni od raznoraznih misli..

Kot da je perpetum-mobile..

 

Anabea

Komentiranje je zaprto!

Anabea
Napisal/a: Anabea

Pesmi

  • 25. 03. 2026 ob 20:42
  • Prebrano 75 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!