PLANETARNI PODNAJEMNIKI

V teh časih je nespoštovanje umeščeno v "pravico do svobode izražanj;"
ker si najemnik danosti lastim, bodo vsi gospodarjevi pričevalci
naleteli na mojo samopašno voljo. Da ne omenjam
kaj vse se jim lahko
pripeti.

Svit

Svit

Poslano:
17. 03. 2026 ob 10:37

Svit

Morda je čačka

Zastavica

Kamena Strela

Poslano:
17. 03. 2026 ob 10:49

Kako zelo lepe mandale delaš Svit. 

Pesem da misliti, sem pa že brala pri Rupertu Risu vajino komunikacijo.

Pomembno je, da smo podnajemniki z aktivnim srcem, da čutimo, smo srčni in sočutni. 

Pozdravček :)

Zastavica

Svit

Poslano:
17. 03. 2026 ob 10:53

OJ, Kamena Strela,

da, "podnajemniki z aktivnim srcem"

ta oznaka mi je všeč. Hvala za "lepo mandalo."

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
17. 03. 2026 ob 11:32

Spoštovani Svit

Zdaj si jim pa tako zagrozil,

Da se bodo vsi poskrili...

Se hecam ali pa res...

Želim ti dober dan,Irena

Zastavica

Svit

Poslano:
17. 03. 2026 ob 12:36

Irena, pzdravljena,

bi bilo fajn kot praviš-

Zastavica

miko

Poslano:
17. 03. 2026 ob 19:14

popravi onenjam v omenjam. res groziš, Svit. to je že sovražni govor.

lp

Zastavica

miko

Poslano:
17. 03. 2026 ob 19:29

iz igre ne moreš več, ko postaneš kar si. večno rabiš tron in podporo somišljenikov. in oni tebe. mi pod preprogo smo itak onemeli.

Zastavica

Svit

Poslano:
17. 03. 2026 ob 20:03

OJ, miko, hvala za opozorilo.

Na srečo nisem v vodilnem ali močnem položaju,

toda v preteklih časih (inkarnacijah) sem bil,

zdaj izkrivljeno izravnavam.

Zastavica

miko

Poslano:
17. 03. 2026 ob 20:49

open ivan kramberger files. ali pusti grob zaprt. svoboda je nekaj. in breme odločitve ne more nositi en sam človek. obstaja tudi dober kralj. ne želim pa, da bi kdo bil peter klepec za mene. naj raje zraste kak cvet, če je mogoče. spet šel po čike in srečal tri čudovite, mlade ljudi.

še vedno piska odobreno.

lp

Zastavica

Svit

Poslano:
17. 03. 2026 ob 20:55
Spremenjeno:
17. 03. 2026 ob 22:57

Trampič se neovirano širokousti,

mirovnik, ki, če je treba, razpošilja rakete,

da bo mir na svetu, vzel bo eno ali drugo ozemlje,

nabil na kolac davkoplačevalce, enostavno imamo

na sporedu nevarnega zabavljača, po svoje je to kar v redu,

sicer bi ne mogli razlikovati zdrave pameti od bolestnega uma...

Zastavica

miko

Poslano:
17. 03. 2026 ob 22:23

njemu je to normalno, ker je tako narejen od malega. levim in desnim, pa je najhujša kletvica comunist. to je kurcšlus točka vseh američanov. to iztrebiti iz sebe je temelj njihove svobode. in to je lep vpliv na svet. mogoče so poštekali teslino elektriko, ampak tesle kot človeka, nikdar ne bodo. menda je trumpov stric cia, sedel pred vrati tesline sobe in čakal, da revež izdihne, da bi popokal njegove zapiske. no, lahko je raca, ampak popokali so jih, kot da bi drugače prišel po njih sedeči bik al kdo. meni so vsi čudni.


Zastavica

miko

Poslano:
18. 03. 2026 ob 01:58
Spremenjeno:
18. 03. 2026 ob 02:02

ne samo aljaska, razni gozdovi po en dolar, tudi če je kaj bilo zastonj, kot dar človeštva, to hitro privatizirajo, oz. ukradejo. ne obsojam vseh, n. chomski je v redu, pa on je bolj kanadčan, pa steinbeck je v redu, hamingwaya pa so tako zjebali, da se je samorazčefukal, samo zato, ker je imel raje kubanke. res so čudni. pa tud pancho vila si misli svoje, pa sedeči bik in nori pes, si mislita svoje, pa vsi ti džunglaši, ki s kopji skačejo proti supersoničnim ne vem kaj, pa che, pa gadafi, ...si mislijo svoje o tej kliki, freedoma in demokrasija, pa m.l.king, skoraj neskončna lista, bratsko pobratenih lobijašev, ki jim bo planet, kot praviš stregel v neskončnost. jani samo ve, na katero stran mora in da je boljše biti dober vazal, če si pri tem prvi, kot pa dober kosovel, lacko, kajuh in kar je takih. povej mi Svit, kaj je svoboda. svoboda je smrt.

lp


Zastavica

miko

Poslano:
18. 03. 2026 ob 02:02

ustanovil bom stranko, zaman.

Zastavica

miko

Poslano:
18. 03. 2026 ob 03:11

če si opazoval učenje klavirja, tisti, ki ves čas odpravljajo napake, jih dosti težje odpravijo, kot pa tisti, ki skladbo odigrajo do konca, čeprav z napako.

zdaj pa res že bluzim ko wagner. ena opera mu traja osem ur. fidelovi govori, pa so trajali tudi po tri dni. cohones gigantes.

lp

Zastavica

miko

Poslano:
18. 03. 2026 ob 03:25

žižek? žižek pokliče policijo že če ga povabiš na pivo. hodil u šola tam.

Zastavica

Svit

Poslano:
18. 03. 2026 ob 08:35

Osvobajam se zaprt na odprtem oddelku tega sveta

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 17. 03. 2026 ob 10:36
  • Prebrano 226 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 24.94

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!