adijo, Zemlja

 

 

 

vzamem zalet
vzamem denar
vzamem nedolžnost
poletim
gor
gor
gor
tu se me ne dotakne
noben kliše
človečnost smo zreducirali
na mesarski nož
na kaktus
na ptico pevko
ne vem kaj nas še lahko reši drugega
kot še en nov davek
davek na luksuzen verz
js grem na Mars
js grem drgam
adijo Zemlja
dost te mam

Hors

En Ris

Poslano:
11. 03. 2026 ob 09:33

Pri zadnjem verzu z malo domišljije slišim raskavo krakasto petje in tist zelo enostaven r'n'r refren z osnovnimi akordi g a d  :)

Zastavica

Hors

Poslano:
11. 03. 2026 ob 13:08

G A D bi morda pasal. Bi moral vzet kitaro v roke in probat, but i am too lazy.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
11. 03. 2026 ob 14:54

Hors ni mogoče zbežati.

Z Zemlje pa sploh ne.

Nimamo še nobene kolonije

Kje drugod da bi bilo

Mogoče. Ideja je pa dobra.

Lepi dan ti želim,Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Hors
Napisal/a: Hors

Pesmi

  • 11. 03. 2026 ob 06:44
  • Prebrano 108 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 39.38

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!