
vzamem zalet
vzamem denar
vzamem nedolžnost
poletim
gor
gor
gor
tu se me ne dotakne
noben kliše
človečnost smo zreducirali
na mesarski nož
na kaktus
na ptico pevko
ne vem kaj nas še lahko reši drugega
kot še en nov davek
davek na luksuzen verz
js grem na Mars
js grem drgam
adijo Zemlja
dost te mam
Pri zadnjem verzu z malo domišljije slišim raskavo krakasto petje in tist zelo enostaven r'n'r refren z osnovnimi akordi g a d :)
G A D bi morda pasal. Bi moral vzet kitaro v roke in probat, but i am too lazy.
Hors ni mogoče zbežati.
Z Zemlje pa sploh ne.
Nimamo še nobene kolonije
Kje drugod da bi bilo
Mogoče. Ideja je pa dobra.
Lepi dan ti želim,Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Hors
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!