
To, kar je začelo rasti
je lepo. Res lepo.
Bog, daj, da bo moglo zrasti,
v višave. V nebo!
To, kar zdaj je oživelo,
sveti. In gori.
Dogoreti ne bi smelo,
ker pepel preveč skeli.
Vse v moji duši
upa. Moli.
Naj se upanje ne zruši.
Oj, nikoli! Res nikoli!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!