S TABO SEM

--- Jaz:

Kot da si z mano

se zdajle mi zdi.

Da mi je dano,

Ti zreti v oči.

 

Kot da poslušaš,

vse kar Ti povem.

In da poskušaš

slediti očem.

 

Kot da si z mano,

da čutim dotik,

zdraviš mi rano,

moj si zdravnik.

 

Da me objemaš,

ko tukaj sem sam.

Krmilo prevzameš,

ko ne vem kam.

 

Se to mi le zdi,

morda je resnica?

Zrem v Tvoje oči,

so to Tvoja lica?

 

Objem, je res Tvoj?

So Tvoja ramena?

Si res zdaj z menoj,

poznaš vsa bremena?

 

--- On::

S tabo sem, vedno

in nisem privid!

Prav dobesedno,

ves s tabo sem zlit.

 

K tebi stegujem

roko v pomoč.

S tabo potujem,

ko v tebi je noč.

 

Le meni prepusti,

kar je minilo

v sebi odpusti,

kar je ranilo.

 

Zdaj hodi, le hodi

jaz kazal bom pot,

četudi po vodi -

saj tvoj sem Gospod.

Katarina Ambrož

Komentiranje je zaprto!

Katarina Ambrož
Napisal/a: Katarina Ambrož

Pesmi

  • 06. 02. 2026 ob 23:04
  • Prebrano 82 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 33.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!