
--- Jaz:
Kot da si z mano
se zdajle mi zdi.
Da mi je dano,
Ti zreti v oči.
Kot da poslušaš,
vse kar Ti povem.
In da poskušaš
slediti očem.
Kot da si z mano,
da čutim dotik,
zdraviš mi rano,
moj si zdravnik.
Da me objemaš,
ko tukaj sem sam.
Krmilo prevzameš,
ko ne vem kam.
Se to mi le zdi,
morda je resnica?
Zrem v Tvoje oči,
so to Tvoja lica?
Objem, je res Tvoj?
So Tvoja ramena?
Si res zdaj z menoj,
poznaš vsa bremena?
--- On::
S tabo sem, vedno
in nisem privid!
Prav dobesedno,
ves s tabo sem zlit.
K tebi stegujem
roko v pomoč.
S tabo potujem,
ko v tebi je noč.
Le meni prepusti,
kar je minilo
v sebi odpusti,
kar je ranilo.
Zdaj hodi, le hodi
jaz kazal bom pot,
četudi po vodi -
saj tvoj sem Gospod.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!