
vem, za vse tiste stopinje,
ki sva jih z roko v roki
pustila, da so odšle iz pomladi.
Jaz sem nanje hote pozabila.
Včasih me sanjajo. Brcam
jih. Vpijem nanje. Obrnem se proč.
Saj so le sanje.
Jaz vem,
vem, za vse tiste stopinje,
ki sva jih z roko v roki
pustila, da so odšle iz pomladi.
Včasih jih sanjaš. Brcaš
jih. Vpiješ nanje. Obrneš se proč.
Saj so le sanje.
Čestitke k pesmi tudi z moje strani,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!