Ti veš,

 

vem, za vse tiste stopinje,
ki sva jih z roko v roki
pustila, da so odšle iz pomladi.

Jaz sem nanje hote pozabila.

Včasih me sanjajo. Brcam
jih. Vpijem nanje. Obrnem se proč.
Saj so le sanje.

Jaz vem,

vem, za vse tiste stopinje,
ki sva jih z roko v roki
pustila, da so odšle iz pomladi.

Včasih jih sanjaš. Brcaš
jih. Vpiješ nanje. Obrneš se proč.
Saj so le sanje.

li

fionapanmor

Poslano:
07. 02. 2026 ob 18:59

zelo, zelo mi je všeč ta pesem *-*

Zastavica

li

li

Poslano:
08. 02. 2026 ob 13:23

Fiona hvala.


lp

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
11. 02. 2026 ob 12:18

Čestitke k pesmi tudi z moje strani,

lp, Ana

Zastavica

li

li

Poslano:
11. 02. 2026 ob 19:32

Ana hvala za izbor


lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

li
Napisal/a: li

Pesmi

  • 06. 02. 2026 ob 21:03
  • Prebrano 191 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 128.58

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!