
ko me ne bo več
smejte se moji smrti
smejte se mojim poskusom z besedami
očitno je
tako zelo očitno je
da nimam za deliti
modrosti
ali genialnosti na papirju
tukaj sem bil, da zanemarim vse lepo in nedolžno
ker to je resnica
takšna je bila resnica od nekdaj
ko me ne bo več
ko zatrobijo trobente in tišina zapolni prazen bonton
vedite,
kar ste o meni vedno vedeli:
ta tip je eden na milijon,
a milijon ni vreden
branja.
Hors
Nehaj razmišljati tako
Pomisli na to koliko pesmi je
Še v tebi ki jih boš še napisal
Želim ti lepi dan.
Irena
To večno spraševanje o smislnosti našega početja nam ne da miru ... čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Hors
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!