ko me ne bo več

 

 

 

 

 

 

 

 

ko me ne bo več
smejte se moji smrti
smejte se mojim poskusom z besedami

 

očitno je
tako zelo očitno je
da nimam za deliti
modrosti
ali genialnosti na papirju
tukaj sem bil, da zanemarim vse lepo in nedolžno
ker to je resnica
takšna je bila resnica od nekdaj

 

ko me ne bo več
ko zatrobijo trobente in tišina zapolni prazen bonton
vedite,
kar ste o meni vedno vedeli:

 

ta tip je eden na milijon,
a milijon ni vreden

 

branja.

 

 

 

 

 

Hors

IŽ-lev

Poslano:
01. 02. 2026 ob 12:33

Hors

Nehaj razmišljati tako

Pomisli na to koliko pesmi je

Še v tebi ki jih boš še napisal

Želim ti lepi dan.

Irena

Zastavica

tolminka

Poslano:
01. 02. 2026 ob 18:05

Ne vem, če vse drži, kar si napisal.

Zastavica

Hors

Poslano:
02. 02. 2026 ob 06:23


  Time will tell, tolminka.

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
06. 02. 2026 ob 09:53

To večno spraševanje o smislnosti našega početja nam ne da miru ... čestitke,

lp, Ana

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Hors
Napisal/a: Hors

Pesmi

  • 01. 02. 2026 ob 12:15
  • Prebrano 215 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 55

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!