
La belezza e lo splendore del vero

OJ, brezno,
nisem avtor fotke,
toda prizor me je prevzel. Hvala.
Svit omenil si lahkotnost
Kavlja točno besede ki
Delujejo nesvobodno.
Verjamem v to da ni prav da
Tako delamo s prosto
Živečimi pticami npr.
Do konca življenja so potem
V ujetništvu ker je veliko
Plačal. Imam ptiča ki je iz
Slovaške in grozno se.boji
Roke. Na trebuh pa pride.
Sigurno so ga dosti lovili z
Rokami. Ubogi revež.
Želim ti lepi večer
Irena
OJ, Irena,
nasprotja krešejo impulze, pobude,
iskre v vplinjaču ustvarjajo mini eksplozije
in avto se premika, če avto mislim po latinsko, pomeni "sem..."
no kot pesniki se igramo z besedami, pomeni, simboli, prispodobami...
Bodi dobro.
Svit dober večer
Tega pa nisem vedela veš.
Ja razumem veliko je.besed
Ki se jih uporablja v
Prispodobi.. To je tisto kar se
Kreše. Enako mislim.
Želim ti lep večer
Irena
OJ, Marija,
brez nasprotij ni iskrenja,
hvala za izpostavljeno misel. Hvala.
Res pade v oko nasprotje ... čestitke,
lp, Ana
Upam, da uredništvo ne podpira kršitve avtorskih pravic (fotka zgoraj), kot je videti tukaj. Če je bila fotografija objavljena nekje na internetu, še ne pomeni, da jo lahko vsak uporabi v svojo korist.
Čakam če se kdo it tega portala odzove na vprašanje o avtorju fotografije,
ki sem ga poslal na njhov mesindžer
Oj Svit Lepo Dobro jutro
Res nič ne vem o tem, všeč
Mi je pa to kar vidim.
Želim Tebi in Tvojim
Srečen dober jutri.
S spoštovanjem
Irena
Hvala, Irena.
Avtorske pravice so zakon,
ki jih je treba upoštevati in spoštovati.
Bodi dobro.
No vidiš, Svit, saj se da, le malo se je treba potruditi.
LP
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!