Užitkarska

Zamika me vroče pečen

kruh

odrežem kos

blazinice prstov

me rahlo zapečejo

namažem z maslom

piham

mmm

božansko

 

ponudim tebi

moj

ljubi

oviješ me 

v objem

ki diši po sveže

pečenem kruhcu

 

med zobmi treš

še vroče orehe

ki so se greli

v hlebčku 

pomlaskaš in mi 

pritisneš svež

poljubček

 

Vroča čokolada se hladi

v Emo lončku na pike

Kamena Strela

branka

Poslano:
21. 01. 2026 ob 17:53

Lonček na pike pa zmaga!

Zastavica

triglav

Poslano:
21. 01. 2026 ob 18:37

Emo je zakon. 

Topla (*_*)


M



Zastavica

Kamena Strela

Poslano:
22. 01. 2026 ob 12:48
Spremenjeno:
22. 01. 2026 ob 12:58

Hvala vama Branka in Marija. :) ja Emo lončki so super kvalitetni in srčkani. Pa koristni. Če mi zmanjka pik v glavi, sam pogledam lonček in čiriba čiribu super pamet je tu ;D

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Kamena Strela
Napisal/a: Kamena Strela

Pesmi

  • 21. 01. 2026 ob 17:19
  • Prebrano 146 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 34.64

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!