

Sporočam, da bo pri Založbi Kulturni center Maribor kmalu izšla moja četrta pesniška zbirka, INTARZIJE.
Lani je potekal natečaj za pesniško zbirko pri Kulturno medijskem centru Maribor. Poslala sem jim svojo zbirko s še neobjavljenimi pesmimi, ki sem jo sistematično ustvarjala in pilila skoraj celo leto. Tukaj so rezultati natečaja:
Izjemno sem bila vesela nagrade in še posebej tega, da bo založba natisnila zbirko.
Decembra sem se dogovarjala z urednikom glede knjige, dodala sem še nekaj svojih fotografij, usklajenih z vsebino posameznih sklopov zbirke.
Kot lahko vidite, so knjigo uvrstili v zbirko Frontier.
https://zalozbaknjig.com/knjizna-zbirka-frontier/
Zdaj je na njihovi spletni strani že možno zbirko naročiti. Zelo bom vesela, če se boste odločili za nakup, saj vsi pesniki / avtorji želimo, da bi naše misli, občutja in besedne vragolije našle pot do bralcev. In kdo bo bral pesmi, če ne vi, dragi pesemsijevci?
Obrazec za naročanje lahko najdete tudi tukaj:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc60CaK7xWLwh4i2zSVy3PMqUQ9PfrX1Z0TcHIU6N6GYPOH7A/viewform
Kot lahko opazite, prvim naročnikom ponujajo tudi nagradico: CD po izbiri.
V tej zbirki se lotevam povsem vsakdanjih podob iz življenja, ki me obdaja, slik, zvokov, občutij, razpoloženj in spominov, ki skozi trenutke dneva počasi sestavljajo mozaik mojega bivanja od jutra do večera. To so stvari, ki jih opazim in vame vtiskujejo nevidne in vidne sledove ... V zadnjem sklopu se potopim tudi v sanjske prizore.
Prav radovedna sem: ali boste bralci občutili enako, podobno, ali pa povsem drugače? Vesela bom vsakega odziva, komentarja.
Hvala vsem, se beremo!
Alenka - modricvet
Draga, Alenka!
Izrekam ti iskrene čestitke ob izidu pesniške zbirke!
Vesel, da bova oba izdala v kratkem pesniški zbirki pri Založbi Kulturni center MB!
Sporočam ti, da sem seveda ravno naročil izvod tvoje zbirke! In kot si rekla ja - potrebno je en drugega podpirati, tudi na način, da kupimo knjigo!
Zelo bi bil tudi jaz vedel, da naročiš tudi ti izvod moje pesniške zbirke :
Povezava do naročila :
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScK23q6ivTYH7OaNtwYN92fUxuN2qI0dmO_eQCDyg7WKlR23A/viewform
Hvala!
Se bereva!
Jernej
Čestitke, Alenka! :)
Pa čestitke za zbirko tudi tebi, Jernej!
Hvala ti, Legy! Tako zelo sem vesel, da ni besed! V kolikor se odločiš za naročilo najinih zbirk – ti bova oba z Alenko hvaležna =) Po presoji … Nobena prisila oz nuja ni ** Se veselim, da dobim knjigo v roke! Posvečam jo mojemu pokojnemu atiju… Ni besed … Jernej
Legy, hvala tudi za tvojo spodbudo!
LP, mcv
Alenka, čestitke k tvoji četrtorojenki s pomenljivim naslovom tudi v imenu uredništva Pesem si!
Lp, Ana
Komentiranje je zaprto!