
Pes me oblizuje
dež me v zvezde kuje
fuka se brez muje
anarhija v grob pluje.
Grob je plitek
že majhna poplava vina
ga razkrije
anarhija po svetu se razlije.
Da še več se ga pije
pa še kakšnga vmes se zvije.
Hudo mi je?
Lepo mi je?
Ah kje, kurac boli me!
Smrt se bliža
zihr je k lutka iz pliša
ko koso drži
z njo me straši.
Odpri se zemlja spet
dejmo sega fajn imet
gremo se ga spet zadet.
Letim, bedim,
ne spim,
na ves glas kričim
jolo rolam
dajo skadim.
Dim me je zabil z macolo
skuna ga seka,
nad glavo visi kot opeka.
Po nebu leti
kot Aladinova deka
vojna svetovna je kot vodna plima
pogoltne ljudi nato se umiri.
Svet se podira
vojna ga pobira
sovraštvo ne umira.
Človeštvo se zatira
nebo se podira
podri se že
ubij me že.
Miru si želim
po njem hrepenim.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: kosBelegaKruha
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!