Tok misli

Pes me oblizuje

dež me v zvezde kuje

fuka se brez muje

anarhija v grob pluje.

 

Grob je plitek

že majhna poplava vina 

ga razkrije

anarhija po svetu se razlije.

Da še več se ga pije

pa še kakšnga vmes se zvije.

 

Hudo mi je?

Lepo mi je?

Ah kje, kurac boli me!

 

Smrt se bliža

zihr je k lutka iz pliša

ko koso drži

z njo me straši.

 

Odpri se zemlja spet

dejmo sega fajn imet

gremo se ga spet zadet.

 

Letim, bedim,

ne spim,

na ves glas kričim

jolo rolam

dajo skadim.

 

Dim me je zabil z macolo

skuna ga seka,

nad glavo visi kot opeka.

Po nebu leti

kot Aladinova deka

vojna svetovna je kot vodna plima

pogoltne ljudi nato se umiri.

 

Svet se podira

vojna ga pobira

sovraštvo ne umira.

 

Človeštvo se zatira

nebo se podira

podri se že

ubij me že.

Miru si želim

po njem hrepenim.

kosBelegaKruha

Komentiranje je zaprto!

kosBelegaKruha
Napisal/a: kosBelegaKruha

Pesmi

  • 16. 01. 2026 ob 06:56
  • Prebrano 78 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 24.3

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!