Kdo je tam ah nič samo jaz



Kdo je tam ah nič samo jaz

Če bi gora imela oči
bi bila bližje nebu kot človek,

lovec ustreli
raca pade
pes priteće
to je to

samo krokodil ne joka,
niti ko ga ljudožerci jedo

će bi bile krave vijolićaste bi bila Milka rdeća,

ampak je dober, danes dobiš čokolado ki nima v sebi nič cukra,
če to ni čudo,

le kaj bi bilo će bi se srećala prepelićje in nojevo jajce

ampak se ne bosta, onadva še nimata nog.

hope&faith

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 26. 11. 2009 ob 06:23
  • Prebrano 746 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 135

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!