
Na griču v Idriji
spoznal mnogo sem ljudi
od čudakov, sleparjev
in celo tatov
a vendar
nekaj se jih pa je našlo
dobrih je ljudi.
Z njimi se družim
veselje, tegobe ter obroke delim
v zameno pa dobro družbo dobim.
Čas z njimi preživet
cenil bom
dokler bom hodil po tem svét.
Trezen se namreč spomnim
kaj vse sem počel
lepe spomine na ta čas bom imel.
Prijateljstva so se sklenila
fasado mojo razbila
srce moje otoplila.
Črnina, breme
depresije moje
počasi se razkraja
realnost, ki me je obdajala
moja temna avra
kateri prej nisem videl ne konca ne kraja
počasi, počasi spomin postaja.
*Tftm - Tales from the madhouse
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: kosBelegaKruha
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!