Ljudje z griča (Tftm* 9)

Na griču v Idriji

spoznal mnogo sem ljudi

od čudakov, sleparjev

in celo tatov

a vendar

nekaj se jih pa je našlo

dobrih je ljudi.

 

Z njimi se družim

veselje, tegobe ter obroke delim

v zameno pa dobro družbo dobim.

 

Čas z njimi preživet

cenil bom

dokler bom hodil po tem svét.

 

Trezen se namreč spomnim

kaj vse sem počel

lepe spomine na ta čas bom imel.

 

Prijateljstva so se sklenila

fasado mojo razbila

srce moje otoplila.

 

Črnina, breme

depresije moje

počasi se razkraja

realnost, ki me je obdajala

moja temna avra

kateri prej nisem videl ne konca ne kraja

počasi, počasi spomin postaja.

 

 

 *Tftm - Tales from the madhouse

kosBelegaKruha

limep

Poslano:
09. 01. 2026 ob 20:35

Klap, klap, klap......Lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

kosBelegaKruha
Napisal/a: kosBelegaKruha

Pesmi

  • 08. 01. 2026 ob 07:23
  • Prebrano 165 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 9.86

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!