
V moji sobi ni luči,
ker pretrgane so žice.
V mojem srcu ni ljudi,
ker preslišali so klice.
V mojem létu ni poletja,
ker ni sonca in toplote.
V mojem srcu ni več cvetja,
ker prepolna sem samote.
V moji duši ni veselja,
ker ga je zamenjal mrak.
V mojem srcu pa je želja,
da zaslišim tvoj korak.
Tekoče teče misel....in prav čuti se želja..
..'' da zaslišim tvoj korak.''
Všeč.
Lp
Tekoče, zato se še bolj opazi porušen ritem v:
je le prostor, poln samote.
Milan Ž. - Jošt Š.
Hvala, Milan. Sem popravila :)
Upam, da na boljše. ;)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!