
Te vrstice pišem zate.
Da jih prebereš,
ko zjutraj odpreš oči.
Te vrstice pišem zate,
da jih prebereš ob jutranji kavi,
ko preletiš novice na telefonu.
Te vrstice pišem zate,
da se spomniš dni,
ko polna upanja in sanj
verjela sva
V
lepši dan.
Te vrstice pišem zate.
Da jih prebereš,
če boš žalosten in sam.
Pišem te vrstice zate,
da spomnijo te name,
na najine sobote
in
na kino ob dveh.
Pišem te vrstice zate,
da bodo ti v tolažbo
v temnih dneh,
pišem te vrstice zate,
naj vedno spomnijo te
na čas,
ki mine,
in
kljub dežju,
ki pada na
najine poti,
kljub gorju - ki naju zdaj skeli,
pišem te vrstice zate,
ljubljeni.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Anabea
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!