Gora

Dekle je na goro šlo

a nazaj je več ni bilo

gora jo je vzela

sredi pomladnih dni.

Čeprav iskali so jo vsi

trupla njenega

videl nihče več ni.

 

Mravlje in hrošči pojedli so jo

ljubko malo deklico.

Ostale so samo kosti

ki štrlijo iz prsti.

 

Zakaj umrla je

ve le vaški župnik

pofukan pedofil

kretenski debil.

 

Ko je opravil svoje

po kar je pač prišel

jo je kar zaklal

na oni svet poslal.

 

Vaščani so ga ujeli

in čeprav ga ne bi smeli

so ga bičati hoteli

in dejansko uspeli.

 

Pogreba sta bla dva

župan je cerku zapru

župnik je umru

in se u peklu cvru.

kosBelegaKruha

limep

Poslano:
26. 12. 2025 ob 22:15

Ti se znaš .....ostani tak......

Zastavica

kosBelegaKruha

Poslano:
27. 12. 2025 ob 17:49

Hvala

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

kosBelegaKruha
Napisal/a: kosBelegaKruha

Pesmi

  • 25. 12. 2025 ob 19:54
  • Prebrano 168 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 4.82

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!