Gora
Dekle je na goro šlo
a nazaj je več ni bilo
gora jo je vzela
sredi pomladnih dni.
Čeprav iskali so jo vsi
trupla njenega
videl nihče več ni.
Mravlje in hrošči pojedli so jo
ljubko malo deklico.
Ostale so samo kosti
ki štrlijo iz prsti.
Zakaj umrla je
ve le vaški župnik
pofukan pedofil
kretenski debil.
Ko je opravil svoje
po kar je pač prišel
jo je kar zaklal
na oni svet poslal.
Vaščani so ga ujeli
in čeprav ga ne bi smeli
so ga bičati hoteli
in dejansko uspeli.
Pogreba sta bla dva
župan je cerku zapru
župnik je umru
in se u peklu cvru.
kosBelegaKruha
Poslano:
26. 12. 2025 ob 22:15
Ti se znaš .....ostani tak......
Poslano:
27. 12. 2025 ob 17:49
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: kosBelegaKruha
Pesmi
- 25. 12. 2025 ob 19:54
- Prebrano 168 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 4.82
