VSE ULICE SO PRAZNE

Že dolgo tja ne hodim,
kjer sanje se rodijo,
po ulicah zdaj blodim,
ko vsi v mestu spijo.

Nikogar ne srečujem,
le sama sem na poti,
a vendar pogledujem,
če ti mi greš naproti.

Se včasih mi dozdeva,
da tam nekdo prihaja,
a to je le domneva,
ki v noči me zavaja.

Vse ulice so prazne
in celo mesto spi,
oči pa še, kot blazne,
te iščejo v temi.

Katarina Ambrož

pi - irena p.

Poslano:
10. 12. 2025 ob 14:09

zmeraj znova se začudim, kako naravno tečev tvoje pesmi pravi ritem, kot da so le podaljšek tebe, tvoje biti

tokrat me je prijazn objela tudi vsebina 


lpi

Zastavica

Bojan Foršček

Poslano:
12. 12. 2025 ob 09:55

Ta pesem kar vabi, da bi jo uglasbil.

Lp, B.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Katarina Ambrož
Napisal/a: Katarina Ambrož

Pesmi

  • 10. 12. 2025 ob 13:05
  • Prebrano 184 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 83.75

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!