
Ljudje so povedali, še enkrat razmislim,
zakon se vsak da zmanipulirat...
O zaprtih v bolnicah svoje si mislim,
"zdravim" bi morali več jih odpirat.
Seveda sem za, da je treba pomagat,
v bolečinah trpimo kdaj vsi ljudje.
Vseeno ne bom šel, z nobenim vagat,
kdo rabi metek in kdo ga ne.
Dušan prav imaš
Pekel je lahko tudi na zemlji
In ni potrebe komu poslati
Ga. Tudi jaz tako mislim.
Vse dobro, Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!