ODREŠILNI METEK

Ljudje so povedali, še enkrat razmislim,

zakon se vsak da zmanipulirat... 

O zaprtih v bolnicah svoje si mislim, 

"zdravim" bi morali več jih odpirat. 

 

Seveda sem za, da je treba pomagat, 

v bolečinah trpimo kdaj vsi ljudje.

Vseeno ne bom šel, z nobenim vagat, 

kdo rabi metek in kdo ga ne. 

 

Dragon

IŽ-lev

Poslano:
26. 11. 2025 ob 09:04

Dušan prav imaš

Pekel je lahko tudi na zemlji

In ni potrebe komu poslati

Ga. Tudi jaz tako mislim.

Vse dobro, Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 24. 11. 2025 ob 11:20
  • Prebrano 329 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 98.34

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!