PREDOLGO

Dolgo sem molila
vsak večer za tebe,
a hkrati pozabila
moliti še za sebe.

Sem dolgo ti pisala
predana sporočila.
Kaj vse bi zate dala,
a nase pozabila.

Dolgo sem branila
te sama pred seboj.
Žal sebi pozabila
sem dati vsaj spokoj.

Sem dolgo te čakala,
predolgo sem tonila.
Le tebe sem izbrala,
žal - nase pozabila.

Katarina Ambrož

Matjaž Lutarič - Lynx

Poslano:
22. 11. 2025 ob 17:52

Ko predolgo pozabljaš nase,

le postavi sebe na prvo mesto,

ker to ni sebično, ampak nujno.

Lp,

Matjaž

Zastavica

Nada

Poslano:
22. 11. 2025 ob 22:42

Kako pravo sporočilo!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Katarina Ambrož
Napisal/a: Katarina Ambrož

Pesmi

  • 22. 11. 2025 ob 00:00
  • Prebrano 123 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 91.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!