
Dolgo sem molila
vsak večer za tebe,
a hkrati pozabila
moliti še za sebe.
Sem dolgo ti pisala
predana sporočila.
Kaj vse bi zate dala,
a nase pozabila.
Dolgo sem branila
te sama pred seboj.
Žal sebi pozabila
sem dati vsaj spokoj.
Sem dolgo te čakala,
predolgo sem tonila.
Le tebe sem izbrala,
žal - nase pozabila.
Ko predolgo pozabljaš nase,
le postavi sebe na prvo mesto,
ker to ni sebično, ampak nujno.
Lp,
Matjaž
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!