
Uredniki so mu zavrnili prispevek z utemeljitvijo, češ da ni dovolj dober; kakopak – bil je odličen!
Ja, to se na žalost pogostoma dogaja in mi je domače. Objavljati nove poglede in znanje je zares težavno in zahtevno, še posebej če naletiš na zarukanega urednika. Pač moraš imeti debelo kožo za križev pot.
Z lepimi pozdravi, Marko.
Marko, popolnoma res je. V bistvu je težje kakšno stvar objaviti, kot jo pa ustvariti. Poleg tega obstajajo klani, ki dopuščajo objave samo svojemu izbranemu krogu in ne pripustijo nikogar drugega zraven.
Lp, Bojan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!