
Ni še konec igre. Ko
Kakšnemu kmetu uspe priti
Čisto na drugo stran dobiš
Kraljico nazaj.
Dobro napisano in lep dan ti
Želim
Irena
In mi smo plošča s črno - belimi polji ter bogovi nad nami.
Irena hvala, tudi tebi želim lep preostanek dneva.
Marko
PS: Tudi Nietzsche si z reverznim platonizmom ni priigral kraljične, temveč senatorij. :-)
Oče, odpústi jim, saj ne vedó, kaj delajo (Luka 23:34).
No pasaran, hudičevi izrojenci.
Lep pozdrav ...
PS: tudi kralj, ki je gradil gradove namesto cerkva in jih po svojem prepričanju notranje dekoriral, še vedno velja za neprištevnega, nikdar rehabilitiran. Od kje mislite, da so bogovi iz Wagnerjevega Prstana, in koga pravzaprav pooseblja Siegfried ter od kje Nietzscheju tirade o aristokraciji. V raznih podlistkih je še danes mogoče zaslediti težnjo, da je osemdeset let po njegovi smrti, mogoče takole post mortem razpravljati, da je bil Tesla pravzaprav psiho. Pa Turing in tako naprej ...
Spoštovani Marko Vitas
Če ne bi gledala filmov in
Dokumentarcev ne bi verjela
Da so res največji učenjaki
Ki so znani po napredku in
Svojih delih bili bolani na
Psihi. To je popolnoma res in
Absolutno se strinjam z vami.
Pa še nekaj je tanka je meja
Med genijem in... ampak to
Nas ni nikoli zares prizadelo
Dokler so zmogli tako.velika
Dela. Tanka je meja...
Lep pozdrav
In s spoštovanjem
Irena
Draga Irena,
najlepša hvala za komentar. Če jemlješ dobesedno ameriške "main stream" filme, si na zelo spolzkem terenu. Nekaj je sicer res, a gre bolj ali manj za butasto propagando. Res je, vsi ameriški filmi niso takšni, a o tem drugič, če bom pri volji.
A če gledaš ameriške "main stram" filme med vrsticami, jih je potrebno vzeti smrtno resno. Veliko povedo. Tako v odličnem filmu Matrica, kjer ljudje letajo po zraku in lovijo krogle iz strelnega orožja, tega vsekakor ne gre jemati resno. Bolj ko ne, je namig na možne makroskopske kvantne pojave. Film Matrica pravzaprav pove vse in tu ni kaj dodati. Napisal sem kakih trideset strani romana in naposled ugotovil, da pravzaprav odkrivam toplo vodo iz Matrice. Vprašam se, ali je sploh možno še kaj novega napisati v literaturi. Tako, da ne vem, ali naj nadaljujem. Sicer mi pa tudi primanjkuje časa. Začuda, mi je uspelo objaviti dva mednarodno indeksirana članka na temo digitalno/analogne konverzije in s tem povezano redukcijo/ekspanzijo dimenzij.
Lep pozdrav in lepo nedeljo,
Marko
PS: Kaj mislite, kdo je več vedel o zavesti, Nikola Tesla ali kakšen "shrink," ki bi sodil?
Samo to Nikola Tesla je
Nedvomno naredil.ogromno
V vezi elektrike tako da
Kakršna koli sodba nima ne
Smisla ne prav.
LpIrena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Marko Vitas
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!