NE VEM

ali lažem
sebi ali drugim
bolje ali slabše
iz nuje ali iz navade

 

ali vem koliko je v meni
črnih lukenj
hobotnic z grabežljivimi lovkami
prestrašenih besed

 

ali bom danes bolj
jutri ali včeraj
gib ali glas
molk ali tišina

 

ali znam

brati med vrsticami
se pretihotapiti v podkožje
narediti piko

 

nada pecavar

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
20. 09. 2025 ob 10:09

Nihanja v iskanja so večsmerna, zato se v odmevih vedno znova porajajo vprašanja. Čestitke!

Milan Ž. - Jošt Š.  

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

nada pecavar
Napisal/a: nada pecavar

Pesmi

  • 19. 09. 2025 ob 08:34
  • Prebrano 355 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 126.42

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!