
Je bolečina, ki jo le slutiš
in bolečina, ki jo razumeš,
je tista, ki v sebi jo čutiš
in tista, ki jo komaj doumeš.
Vsem pa, ki nosijo rane,
je bolečina surova resnica;
naj njih nikdar ne zadane
naša obsodba in naša krivica.
Zato nikomur ne reci, nikoli,
da tisto, kar čuti, gotovo ni res.
Naj z usti ne sodi, kdorkoli;
soditi je le v doméni Nebes.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!