KLOBUČKI
kar naj dežuje
klobučki že kukajo
gobic iz listja
Dragon
Poslano:
23. 08. 2025 ob 10:22
Kje točno to? Sprašujem za prijatelja. :-)
Poslano:
23. 08. 2025 ob 10:26
Pod Rakitno ob cesti. Pa naj jodla ker so medvedi. :-)
Poslano:
23. 08. 2025 ob 13:13
:-)
K medvedom pa raje ne.
Poslano:
23. 08. 2025 ob 19:12
Jaz pa nisem nič našla.
Ma niti ene :D
Lp, Marija
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Dragon
Pesmi
- 23. 08. 2025 ob 08:48
- Prebrano 433 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 195.92
