Nemir v meni išče pot skozi črnilo.

Dušna bolečina.
V roki pisalo in
na mizi papir.
V meni pa nemir,
ki kali mi nočni mir.
Čustva, ki težko se jih pojasni,
še težje opiše,
najtežje izbriše,
izlijem nanj.
Na začetku le navaden list papirja,
ob koncu ves notranji svet vanj je izpet.

patricija_c

Komentiranje je zaprto!

patricija_c
Napisal/a: patricija_c

Pesmi

  • 23. 08. 2025 ob 09:31
  • Prebrano 147 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 76.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!