
Pleševa brez muzike
Klanjava se obćinstvu
Gledava drug drugega
A ploskanja ni od nikoder
Uredniki resno strmijo
V naju dva
Občinstvo pa čaka
Kdaj bo konec klanjanja
Ni še konec
A bova končala
Z najino predstavo
Zase lahko pleševa
Tudi na samem
Pod milim nebom
Koder bo najina priča
Edino toplo sonce
In šum vetra
Nama bo ploskal
In kimal
Najini predstavi
Da bova vedela
Da nisva v zmoti
Pa vendar je pohvala tako blagodjena - čeprav nikakor odločilna!
Nada dober večer
Je tako vsaka pohvala je
Pomirjujoča in veliko vredna.
Tudi ti odlično pišeš Nada.
Lep vecer ti želim
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!