
Napiši o miru kaj, da ne bo vsak dan o vojni,
dovolj je novic o nenehnem trpljenju.
Kako je pomagala mast rani gnojni,
kako je lahko biti srečen v življenju.
Napiši o brezskrbnem igranju v otroštvu,
novem občutku pri prvem poljubu.
Polic polnih dobrot, ne o uboštvu,
rajanju in plesih v našem klubu.
Napiši o tem kako se odpravi spore,
roko ponudi, lepih besedah.
Napiši kako se zruši zapore,
golobu miru, ne strašnih ujedah.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!