NIČESAR NI

Ničesar ni,
ne upanja in ne luči.
So le oči,
ki blodijo v tej temi.

On dolgo bdi
in v noč strmi.
Le to želi,
da spi, da spi...

Tam tebe ni.
Telo nekako še zaspi,
a v duši tli.
V samoti joče. In kriči.

Samotna noč
postane dan.
Bo našel moč?
Bo zmogel sam?

Katarina Ambrož

RAjko      Jerama

Poslano:
12. 08. 2025 ob 06:19

koliko je svetlobe za zaprtimi očmi?

ko bi se ljudje zavedali


v tem je vsa razlika


med zmago in porazom


naj ti ZAsije sonce lastnega Jaza

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Katarina Ambrož
Napisal/a: Katarina Ambrož

Pesmi

  • 12. 08. 2025 ob 05:35
  • Prebrano 153 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 38

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!