Odhod

Zakaj še ljubim, če ob tem boli

misel tista, da boš spet odšel?

Težko mi je, a huje šele pride,

ko bom odhajal, a ne bi si želel.

 

Če solz in joka se nikjer ne sliši,

veliko lažje iz tega je oditi,

a kaj ko solze, vlažijo moje veke

in žalosti več ni mogoče skriti.

 

Pogrešal bom vso to neskončno srečo,

močan objem, ki v spanju me objame,

dotik teles, ki združita se v eno

in žar v očeh, ki v naju še verjame.

VonMann

Komentiranje je zaprto!

VonMann
Napisal/a: VonMann

Pesmi

  • 08. 08. 2025 ob 21:33
  • Prebrano 160 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 72.8

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!