
Zakaj še ljubim, če ob tem boli
misel tista, da boš spet odšel?
Težko mi je, a huje šele pride,
ko bom odhajal, a ne bi si želel.
Če solz in joka se nikjer ne sliši,
veliko lažje iz tega je oditi,
a kaj ko solze, vlažijo moje veke
in žalosti več ni mogoče skriti.
Pogrešal bom vso to neskončno srečo,
močan objem, ki v spanju me objame,
dotik teles, ki združita se v eno
in žar v očeh, ki v naju še verjame.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: VonMann
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!