
Usoda je v mojih rokah,
kakor merim se mi
odmeri..
Sicer pa
dobra vaga
vsem pomaga.
Svit dobro jutro
To je pa res da dobra vaga
Vsem pomaga. Dobro si to
Napisal. Lepi dan ti želim.
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!