Moderno se je ločit...
Ne razumem tega sveta.
Enkrat ločujejo ljudi
Drugič jih povezujejo.
No, sreča da ni žrtev.
Irena
IŽ-lev

Napisal/a: IŽ-lev
Aforizmi
- 15. 06. 2025 ob 15:02
- Prebrano 206 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 0
