Senryu
vstop na avtobus
poletni vprašaj v glavi
- vonj, klima, bo šlo?
Ronja
Poslano:
10. 06. 2025 ob 09:15
Ja, poletje in vprašaji
... dobr' tole ☆
Lp, M
Poslano:
10. 06. 2025 ob 19:13
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Ronja
Pesmi
- 10. 06. 2025 ob 06:45
- Prebrano 232 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 64.04
