
Radost ti delilo moje je veselje
in žalost na cesti je povzročilo kamenje
sprašuješ se
kje je vsa lepota
in čutiš
da v srcu skriva se dobrota
Sprašuješ kam me potka vodi
in če duh še vedno mi v temi blodi
če v mojih mislih tema se poraja
in veš
da zanjo kriva je izdaja
Tvoj obraz mi je vsak dan bolj znan
iz njega ti izvira tisoč ran
ker sem bila nevihta sredi polja
ti pa svetloba sredi rdečega obzorja
S teboj začela so se jutra zlata
odklepal v raj si zame vrata
občutil z mano si globino
ljubezni najine in toplo zimo
Si pravil mi neštetokrat
da z mano lepša je pomlad
besede lepe delil si vse
in nova pot se zdaj začela je
Na njej cvetice se bleščijo
ko ti moja usta govorijo
da tvoj dotik preljub mi je
in vedno vdano bom ljubila te
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!