
Težko bi opredelil to pesem, da je to haiku. Je pa odlična kratkica, saj v samo treh verzih pove izredno veliko!
Bi bilo boljše brez naslova. Če pa morda daš naslov kratkica, pa že opredeliš formo pesmi.
Zakaj pa so vejice? Predlagam brez velike začetnice, vejic in pike.
Milan Ž. - Jošt Š.
Morda pa:
v besnečo morijo
Sama sem tako brala (berem tudi tisto, kar ni napisano. Drugače pa super, neglede kaj si imel v mislih.
Lp, Lea
Ronja, Lea hvala za komentar!
Lea, malo miru na svetu, zares ne bi škodilo nikomur, pa žal ta morija razsaja po celem planetu, pa sem napisal, to kar sem napisal, mir je zame vrednota, vojna pa je absurd nad absurdi, vendar docela resnična in brutalna za marsikoga človeka na tej naši ljubi zemljici.!
prijeten dan vama želim
lp!
Sicer bi morda lahko ostal haiku, vendar se mi je zdelo, da je preveč slik, ki pa so odlične in bi bilo škoda katerokoli spustiti. Moč te pesmi je namreč v pomenu, ne toliko v opazovani sliki, ki bi jo pravzaprav le težko opazili na besnečem morju. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Milan, hvala!
Prijeten dan še naprej želim
lp!
Francelj
Čestitke!
Moja posebnost je, da berem tisto, kar mislim, da je napisano.
Seveda nisem mislila, da popraviš. Samo pisalo se mi je v tistem trenutku.
Lp, Lra
Hvala Lea!
prijeten dan ti želim
lp!
Francelj
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: francitraven
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!