
Včasih se vprašam o svojem življenju,
ali so ga tisti drugi boljše živeli?
Verjetno je kdo končal v mukah in trpljenju,
eni v svetovnem merilu so uspeli...?
Naredili so mnogi usodne napake,
zamudili pogosto tazadnje vlake,
nekaj se jih je v politiki igralo veljake,
jaz pa prišel sem do tebe, nobene v tem svetu enake.
Ko bo znanje o inkarnacijah postalo stalnica vedenj,
bo izobraževanje veliko bolj odprto tako splošno
kot tudi v psihologiji, saj pri razumevanjih
vedno umanjka člen, ki ga vedno
tlačijo v "otroško dobo..."
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!