
končno bolj toplo, vreme je v redu,
bife s teraso imam čisto blizu. Nastavim se soncu, vse imam na spregledu,
kot bi na trgu bil kje v Parizu..
Malo točeno, če je frišna, v talepem kozarcu,
Marlboro, pa če imaš kak vžigalnik.
Jakno vseeno imam, ker smo v poznem marcu,
Vprašat jo moram še za ležalnik.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!