NA SONCU

končno bolj toplo, vreme je v redu, 

bife s teraso imam čisto blizu. Nastavim se soncu, vse imam na spregledu,

kot bi na trgu bil kje v Parizu..

 

Malo točeno, če je frišna, v talepem kozarcu, 

Marlboro, pa če imaš kak vžigalnik. 

Jakno vseeno imam, ker smo v poznem marcu, 

Vprašat jo moram še za ležalnik. 

 

 

 

 

 

Dragon

Matej Krevs

Poslano:
15. 05. 2025 ob 05:15

Duhovita dvo kitična pesem

Zastavica

Dragon

Poslano:
16. 05. 2025 ob 14:50

Hvala Matej. 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 14. 05. 2025 ob 16:42
  • Prebrano 165 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 52.97

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!