
Pesmi je jecljal
Dobesedno se ni trudil
Bolj vseeno mu ni moglo biti
Lahko bi nas pred njim kam poslal
Niti ozmerjal ni nikogar
neko oporo si je predstavljal
da je lahko stal na mestu
večkrat je zastal bil
rasel v trenutek
vsi smo bili
navdušeni
če je nadaljeval
potem pa preprosto
enkrat ni
brez opozorila
vsak rešuje sebe
kakor smo znali
nepovezano ploskati
vedeli smo da ni vseeno
obstajal je način da izpademo
vredni minulega
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: afrokinetika
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!