Domžalska

Hej, slamnik na glavo

in palico v dlan,

kdor je še za rabo,

pa, hajdi, na plan.

 

Gremo tja v Podrečje,

Dragomelj, Ihan,

pogledat kaj dela

tam naš soobčan.

 

V Šentpavel, v Studenec,

V Krtino, v Škocjan,

v Rodico, v Preserje

in že je poldan.

 

Podprimo se malo

pri Jurju, da nam

se ne onesvesti

osveščen občan.

 

Zdaj spet smo kot novi,

gre kdo še na stran?

Če ne, pot pod noge,

ker dolg je še dan!

Matej Krevs

triglav

Poslano:
30. 04. 2025 ob 16:20

Veš da bi šla zraven :D

Dobra  (*_*)


Lp, Marija

Zastavica

Maša GL

Poslano:
30. 04. 2025 ob 16:40

To pa je pohod! Luštna :-)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Matej Krevs
Napisal/a: Matej Krevs

Pesmi

  • 30. 04. 2025 ob 12:43
  • Prebrano 161 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 121.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!