Domžalska
Hej, slamnik na glavo
in palico v dlan,
kdor je še za rabo,
pa, hajdi, na plan.
Gremo tja v Podrečje,
Dragomelj, Ihan,
pogledat kaj dela
tam naš soobčan.
V Šentpavel, v Studenec,
V Krtino, v Škocjan,
v Rodico, v Preserje
in že je poldan.
Podprimo se malo
pri Jurju, da nam
se ne onesvesti
osveščen občan.
Zdaj spet smo kot novi,
gre kdo še na stran?
Če ne, pot pod noge,
ker dolg je še dan!
Matej Krevs
Poslano:
30. 04. 2025 ob 16:20
Veš da bi šla zraven :D
Dobra (*_*)
Lp, Marija
Poslano:
30. 04. 2025 ob 16:40
To pa je pohod! Luštna :-)
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Matej Krevs
Pesmi
- 30. 04. 2025 ob 12:43
- Prebrano 161 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 121.2
