
Zelo nazoren, aktualen haiku, Svit; in kar nekako težko je spregledati to pomladno šiviljo ...
Lepo pozdravljen,
Sašo
Hvala, Sašo,
zdaj sem ga naslovil ŠIVILJA,
ker bi imeli "pravoverni" ugovore...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!