
ni bilo pravilnega vboda
ostala sem brez ključev od vhoda
krasi me modrikasta bolečina in primanjkuje plina
najraje me imaš, ko je zima
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: anjavihtelic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!