
Čutim, da v zraku je tisoč želja,
slutim, da prav vsak svojo skrito ima
in ko zaprem oči, se mi zazdi,
moje skrite želje poznaš tudi ti.
Lahko podariš iskren mi nasmeh,
lahko na uho mi šepneš sladek greh.
Lahko le objameš me za slovo,
lahko pa je nama skupaj lepo.
Rada privijem se v nežen objem,
ti ob kaminu povem, da tvoja sem,
ko v hladno se noč prižgo luči,
spet srečna ob tebi zatisnem oči.
Včasih med zvezde pišem tvoje ime,
drugič igrivo ti kuštram lase.
V soju te sveč počasi vrtim
in vse skrivnosti s tabo delim.
V dvoje je lepše. Prisrčna pesem.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Rok Leš
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!